profilovka

ARC ECH zajistil kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Brně, 16.500 m2. Budova obdržela 05/13 konečný certifikát na úrovni Outstanding. Spielberk Office Centre – The Tower je první budovou s hodnocením Outstanding mimo území UK. Klient: CTP InvestSpielberk Tower v Brně je součástí moderního kancelářského komplexu nabízejícího pronájem kancelářských prostor ve vysok ...

profilovka

ARC ECH zajistilo kompletní poradenské a certifikační služby, včetně služeb BREEAM In Use auditora pro kancelářskou budovu v Praze 4, 36.300 m2. 1. Zhodnocení budovy samotné – získaná úroveň Good 2. Zhodnocení provozovatele budovy (FM) – získaná úroveň Good Budova prošla re-certifikací (05/2013) potvrzující získané ohodnocení. Klient: PASSERINVEST GROUP, a.s.Administrativní budova Filadelfie dokončena v roce 2010 je jednou z prvních staveb v ČR s certifikátem BREEAM In-Use.
P ...

profilovka

ARC ECH zajistilo kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Ostravě, 34.800 m2. Budova obdržela 02/2014 konečný certifikát na úrovni Excelent. Klient: CTPIQ Ostrava je novou provozovanou kancelářskou budovou, která získala certifikace BREEAM na úrovni „Excellent“. ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Brně, 10.600 m2. Budova obdržela 06/14 konečný certifikát na úrovni Excellent. Klient: CTPprofilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a BREEAM Europe Commercial 2009 - Industrial certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro průmyslovou halu v Jažlovicích, 22.149 m2. Budova obdržela 06/2014 konečný certifikát na úrovni BREEAM Very Good. Klient: GOLDBECK Bau, s.r.o. pro ProLogisPrologis Park D1 West – DC 4 je nová průmyslová hala s certifikátem BREEAM na úrovni Very good. ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Ostravě, 27.700 m2.

Budova obdržela 03/2014 Design stage certifikaci na úrovni GOOD.
Aktuálně v provozu s cílem Good.

Klient: PASSERINVEST GROUP, a.s.
Nová Karolina Park je administrativní objekt v procesu získání certifikátu „GOOD“. Objekt je vystavěn na území bývalého ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro průmyslovo-kancelářský komplex v Brně, 12.500 m2.

Budova obdržela 07/14 konečný certifikát na úrovni BREEAM Excellent.

Klient: CTP

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské služby pro generálního dodavatele, včetně vypracovávání potřebné dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze 6, 29.200 m2.

Budova obdržela 01/2014 Design stage certifikát na úrovni BREEAM Outstanding.
Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Outstanding.

Klient: STRABAG a.s.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Praze 4, 6.500 m2.

Budova obdržela 09/2014 Design stage certifikát na úrovni BREEAM Very Good.
Aktuálně v provozu s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: PASSERINVEST GROUP, a.s.
Administrativní budova G v severovýchodní části komplexu BB Centrum má kvality na získání certifikátu BREEAM úrovně „VER ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro obchodní centrum v Lublinu, 112.600 m2.

Budova obdržela 09/2014 Design stage certifikát na úrovni BREEAM Excellent.
Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Excellent.

Klient: Immofinanz AG

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Praze 4, 42.550 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: PASSERINVEST GROUP, a.s.
Administrativní budovy Delta I. a II. se nachází ve východní části komplexu BB Centrum v Praze 4 a nabízejí kancelářské ...

profilovka

ACR ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Praze 4, 40.000 m2.

Aktuálně na začátku projektové fáze s cílem dosáhnout úrovně Excellent.

Klient: PASSERINVEST GROUP, a.s.

profilovka

ARC ECH provedl BREEAM Pre-Assessement s cílem ověřit možnost dosažení certifikátu na úrovni Outstanding pro průmyslovo-kancelářský komplex v Brně, 40.000 m2.

Klient: CTP

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessement s cílem ověřit možnost dosažení certifikátu BREEAM na úrovni Very Good pro kancelářskou budovu v Praze 4, 6.500 m2.
Na základě Pre-Assessmentu ECH vytvořil podmínky pro Generálního dodavatele, které jsou nutné na stavbě dodržet v souladu s podmínkami certifikace.

Klient: M4 architekti s.r.o.

profilovka

ARC ECH provedl BREEAM Pre-Assessement s cílem ověřit možnost dosažení certifikátu na úrovni Very Good pro Kancelářskou budovu v Praze, 7.100 m2.

Aktuálně na začátku projektové fáze s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: AFI Europe

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu ve Varšavě, 27.100 m2.

Aktuálně v projektové fázi s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: Warszawski Holding Nieruchomości S.A.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářskou budovu v Brně, 4.700 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Excellent.

Klient: CTP

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro kancelářský objektz v Brně, 6.300 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: CTP

profilovka

ARC ECH zajistilo vypracování specializovaných kreditů a studií pro BREEAM Assessora na kancelářském objektu v Praze, 23.500 m2.

Aktuálně v projektové fázi s cílem dosáhnout úrovně Excellent.

Klient: H1K Consulting

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro rozšíření obchod. centra v Brně, 10.000 m2.

Aktuálně na začátku projektové fáze s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: Bainbridge Czech Republic Kralovo Pole Holding s.r.o.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro obchodní centrum v Hradci Kr., 39.000 m2.

Aktuálně na začátku projektové fáze s cílem Very Good.

Klient: ECE Projektmanagement Praha s.r.o.
Arkády se mají stát živým centrem metropole východních Čech a svoji moderní architekturou zapadnout do prostředí Gočárov ...

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessement s cílem ověřit možnost dosažení certifikátu BREEAM na požadované úrovni pro obchodní centrum v Polsku, 48.000 m2.


Klient: ECE Projektmanagement Praha s.r.o.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně BREEAM Assessora pro průmyslovou halu v Senci, 12.800 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem dosáhnout úrovně Very Good.

Klient: Goldbeck, s.r.o.

profilovka

ARC ECH provedl BREEAM In Use - Office Pre-Assessement s cílem ověřit možnost doasažení certifikátu a doporučit cílenou úroveň pro kanceláře výškové budovy (122 m), ve Varšavě, Polsku, 27.700 m2.

Klient: Europe capital LLP

profilovka

ARC ECH zajistilo kompletní poradenské a certifikační služby, včetně služeb BREEAM In Use auditora pro kancelářskou budovu v Praze 1, 21.500 m2.

Aktuálně v procesu sběru dat s cílem získat dosáhnout v části Part 1 a Part 2 na ohodnocení v úrovni Good.

Klient: AFI Europe Czech Republic

profilovka

ARC ECH zajistilo kompletní poradenské a certifikační služby, včetně služeb BREEAM In Use auditora pro kancelářskou budovu v Praze, 11.600 m2.

Aktuálně v procesu sběru dat s cílem získat dosáhnout v části Part 1 a Part 2 na ohodnocení v úrovni Good.

Klient: AFI Europe Czech Republic

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikaci, včetně LEED AP, energ. modelu, FCBES, LEED dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze, 69.400 m2.

Budova obdržela 06/2014 konečný certifikát na úrovni LEED Platinum.

Klient: Penta Investments
Projekt Florentinum navazuje na historii místa a citlivě je začleněn do stávající zástavby. Jedno z nejdůležitějších pos ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní LEED Commercial Interiors 2009 certifikaci, vč. LEED AP, pro klientskou vestavbu v Praze, 5.600 m2.

Prostory klienta obdržely 11/2011 konečný certifikát LEED Gold.

Klient: Nepřeje si býti zveřejněn z důvodů vnitřních bezpečnostních předpisů firmy.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikaci, včetně LEED AP, Fundamental and Enhanced Commissioning of Building Energy Systems (FCEBS) a částečnou LEED dokumentaci pro kancelářskou budovu v Praze 1, 10.000 m2. Budova obdržela 08/2014 konečný certifikát LEED Gold. Klient: Immofinanz Services CZ s.r.o.Budova Jindřišská 16 potvrzuje, že kombinace historické budovy v centru Prahy s dobrým projektem, moderními technologiem ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby EU GreenBuilding pro kancelářskou budovu v Praze 1, 10.000 m2. Budova obdržela 07/2013 konečný certifikát European GreenBuilding a majitel se stal oficiálním partnerem programu. Klient: IMMOFINANZ Services CZ s.r.oprofilovka

ARC ECH zajistil kompletní poradenské a certifikační služby, FCBES a LEED dokumentaci pro průmyslový závod pro Caterpillar v Žatci, 15.700 m2.

Budova obdržela 01/2013 konečný certifikát LEED Certified.

Klient: SWIETELSKY stavební, s.r.o.
„Projekt EAME Overhaul Reman Center“ je jedním z prvních projektů průmyslové stavby s certifikací LEED v ČR.
Investor ...

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní LEED Commercial Interiors 2009 certifikaci, vč. LEED AP, pro klientskou vestavbu v Praze, 1.200 m2.

Prostory klienta obdržely 04/2014 konečný certifikát na úrovni LEED Gold.

Klient: Nepřeje si býti zveřejněn z důvodů vnitřních bezpečnostních předpisů firmy.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikační služby, včetně LEED AP, FCEBS a částečné LEED dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze 1, 13.500 m2. Budova obdržela konečný certifikát LEED Platinum.Klient: Immofinanz Services CZ s.r.o.profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby EU GreenBuilding pro kancelářskou budovu v Praze 1, 13.500 m2.

Budova obdržela 07/2013 konečný certifikát European GreenBuilding a majitel se stal oficiálním partnerem programu.

Klient: IMMOFINANZ Services CZ s.r.o

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, pro kancelářskou budovu v Praze, 7.650 m2.

Budova obdržela Pre-certifikaci LEED Silver.
Aktuálně v projektové fázi s cílem Gold.

Klient: HOCHTIEF Development Česká republika

profilovka

ARC ECH zajistil kompletní poradenstské a certifikační služby, vč. LEED AP, pro kancelářské budovy v Praze 9, 62.000 m2.

Všech 5 budov obdrželo Pre-certifikaci LEED Silver.

Klient: HOCHTIEF Development Česká republika

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze, 21.232 m2.

Budova obdržela Pre-certifikaci na úrovni LEED Silver.
Aktuálně ve výstavbě s Silver.

Klient: VCES a.s.

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze, 20.635 m2.

Budova obdržela Pre-certifikaci LEED Silver.
Aktuálně ve výstavbě s cílem Silver.

Klient: VCES a.s.

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro kancelářskou budovu v Praze, 50.000 m2.

Budova obdržela Pre-certifikaci LEED Gold.
Aktuálně na začátku projektové faze s cílem LEED Gold.

Klient: Penta Investments

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu a FCBES nejen pro investora, ale i podporu GD pro kancelářskou budovu v Praze 1, 23.500 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Gold.

Klient: NP Investments a.s / UNISTAV a.s.
...

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro multifunkční centrum v Praze, 27.970 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Gold a uvedením do provozu 4Q/2014.

Klient: SYNER, s.r.o.


profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro multifunkční centrum v Praze, 22.765 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Gold a uvedením do provozu 4Q/2014.

Klient: SYNER, s.r.o.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikaci, včetně LEED AP a energ. modelu pro obchodně kancelářský komplex v Praze 7, 50.000 m2.

Aktuálně na začátku projektové fáze certifikace LEED s cílem Gold.

Klient: LORDSHIP a.s.
...

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES a LEED dokumentace pro multifunkční centrum v Praze, 46.000 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Silver.

Klient:CPI Národní, s.r.o.

profilovka

ARC ECH zajišťuje LEED certifikaci, vč. LEED AP, energ. modelu, FCBES pro průmyslový závod lisovny plastů pro Johnsons v České Lípě, 17.500 m2.

Aktuálně ve zkušebním provozu s cílem LEED Silver pro etapu TP1.

Klient: Metrostav a.s.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikační služby, včetně LEED AP, FCEBS a částečné LEED dokumentace pro průmyslový závod v Kolíně, 28.600 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Gold.

Klient: Tebodin Czech Republic, s.r.o.
Goldbeck Bau, s.r.o.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kontrolu uvádění budovy do provozu dle metodiky certifikace LEED - FCBES pro průmyslový závod v Praze 11 - Chodov, 8.000 m2.

Aktuálně ve výstavbě s cílem Gold.

Klient: LINCOLN CZ, s.r.o.

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessment jako součást služeb TDD (technical due diligency) pro kancelářskou budovu v Praze, 2.300 m2.

Budova prokázala kvality na získání certifikátu LEED Gold.

Klient: Invesco Real Estate

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně LEED AP pro kancelářskou budovu v Bělehradě, 18.200 m2.

Aktuálně probíhá Performance Period s cílem Gold.

Klient: GTC

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně LEED AP pro kancelářskou budovu v Bělehradě, 30.000 m2.

Aktuálně probíhá Performance Period s cílem Silver.

Klient: GTC

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní poradenské a certifikační služby, včetně LEED AP pro kancelářskou budovu v Bělehradě, 30.000 m2.

Aktuálně probíhá Performance Period s cílem Silver.

Klient: GTC

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessment jako součást služeb TDD (technical due diligence) pro kancelářskou budovu v Praze, 11.017 m2.

Budova prokázala kvality na LEED Silver, včetně možností dosažení úrovně LEED Gold.

Klient: Invesco Real Estate

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessment jako součást služeb TDD (technical due diligence) pro kancelářskou budovu v Praze, 3.898 m2.

Budova prokázala kvality na LEED Silver, včetně možností dosažení úrovně LEED Gold.

Klient: Invesco Real Estate

profilovka

ARC ECH provedl Pre-Assessment jako součást služeb TDD (technical due diligence) pro kancelářskou budovu v Praze, 3.420 m2.

Budova prokázala kvality na LEED Silver, včetně možností dosažení úrovně LEED Gold.

Klient: Invesco Real Estate

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní LEED EBOM certifikaci, vč. LEED AP, energetického auditu a simulačního modelu, pro kancelářskou budovu v Bratislavě, 60.000 m2.

Aktuálně ve fázi Pre-Assessmentu.

Klient: Digital park Einsteinova, a.s.


profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní LEED EBOM certifikaci, vč. LEED AP, energetického auditu a simulačního modelu, pro kancelářskou budovu v Bratislavě, 12.000 m2.

Aktuálně ve fázi Pre-Assessmentu.

Klient: Digital park Einsteinova, a.s.

profilovka

ARC ECH zajišťuje kompletní certifikační službyLEED Commercial Interiors 2009 pro klientskou vestavbu v Belgii, 448 m2. Aktuálně v provozu, v závěrečné fázi certifikace s cílem LEED Gold. Klient: nepřeje si býti zveřejněn z důvodů vnitřních bezpečnostních předpisů firmy