Zelený tým Praha

Arcadis

Bredovský Dvůr

Olivova 6/948

110 00, Praha 1

Czech Republic

Tel.: +420 226 207 800

Fax.: +420 226 207 899

buildings@arcadis.com

Ing. Lenka Matějíčková

Ing. Lenka Matějíčková

Vedoucí „Zeleného týmu“

+420 602 707 457

Lenka.Matejickova@arcadis.com

Vedení týmu, jednání s klienty, prezentace na konferencích, univerzitách, spolupráce s ostatními odborníky a zajišťující certifikace napříč střední a východní Evropou (CEE region).

BREEAM International NC, RFO and In-Use Assessor, BREEAM AP, LEED AP BD+C. Člen US Green Building Council, BRE Global a Společnosti pro techniku prostředí.

Ing. Petr Albl

Ing. Petr Albl

Senior konzultant

+420 603 556 926

Petr.Albl@arcadis.com

Vedení LEED projektů, jednání s klienty, prezentace na konferencích, univerzitách. Komplexní podpora LEED certifikace ve všech fázích projektu / stavby.

LEED Accredited Profesional BD + C, HWK ULM Germany – Certifikovaný energetický expert v Německu, AHI CARRIER GmbH– Analýza zatížení zařízení a energií, Návrh TZB zařízení, Ekonomie, WEKA MEDIA GmbH Germany – PENB. Energetický poradce certifikovaný v SRN, člen US Green Building Counsil, US Building Commissioning Association a IHK Sachsen Germany.

Ing. Sandra Turčániová

Ing. Sandra Turčániová

Sustainability consultant

+420 607 828 462

Sandra.Turcaniova@arcadis.com

Vedení BREEAM, BREEAM In-Use projektů, marketingové propagace s obsáhlými znalostmi stavebního inženýrství, ekonomie a TZB.

BREEAM International NC and In-Use Assessor, BREEAM AP Člen US Green Building Council, BRE Global a Společnosti pro techniku prostředí.

Ing. Jana Matějíčková

Ing. Jana Matějíčková

Sustainability consultant

+420 602 673 389

Jana.Matejickova@arcadis.com

Vedení BREEAM projektů, jednání s klienty, s obsáhlými znalostmi TZB – větrání, vytápění, chlazení, vodoinstalce a ekologie.

BREEAM International Assessor, BREEAM AP, BREEAM ES Assessor. Člen BRE Global, Společnosti pro techniku prostředí a České společnosti ornitologické.

Ing. Zuzana Arazim Dolejší

Ing. Zuzana Arazim Dolejší

Sustainability consultant

+420 724 918 867

Zuzana.ArazimDolejsi@arcadis.com

LCC studie, vyhledávání a zpracovávání materiálů a specializovaných kreditů, překlady.

BREEAM International NC Assessor, BREEAM Associate Člen US Green Building Council a Společnosti pro techniku prostředí.

Ing. Martin Václavík

Ing. Martin Václavík

Commissioning manager

+420 725 997 208

Martin.Vaclavik@arcadis.com

Koordinace procesu zprovoznění budovy, podpora LEED a WELL projektů, termografické studie, překlady.

LEED O+M AP, WELL AP, BREEAM Associate Člen US Building Commissioning Association, Společnosti pro techniku prostředí a US Green Building Council.

Iveta Lamaczová

Iveta Lamaczová

Sustainability consultant

+420 737 272 689

Iveta.Lamaczova@arcadis.com

Vedení projektů, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů. Rozsáhlé znalosti s výstavbou v souladu s požadavky LEED certifikace.

BREEAM Associate, LEED AP ID+C Člen US Green Building Council.

Kateřina Kalabisová

Kateřina Kalabisová

Sustainability consultant

+420 739 605 364

Katerina.Markova@arcadis.com

Vedení projektů a jednání s klienty, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů, energetické modelování.

BREEAM Associate, LEED EB+OM Člen US Green Building Council.

Ing. Milan Rezek

Ing. Milan Rezek

Sustainability consultant

+420 724 359 339

Milan.Rezek@arcadis.com

Podpora celého týmu, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů, energetické modelování.

LEED AP. Člen US Green Building Council a Společnosti pro techniku prostředí.

Ing. Petr Schorsch

Ing. Petr Schorsch

Sustainability consultant

+420 725 997 207

Petr.Schorsch@arcadis.com

Vedení projektů a jednání s klienty,, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů, termografické měření.

Poradce metodiky SBToolCZ – administrativní a bytové stavby, Technik diagnostik Termografie, LEED AP Člen US Green Building Council.

Ing. Vendula Hemzalová, Ph.D.

Ing. Vendula Hemzalová, Ph.D.

Sustainability consultant

+420 724 745 196

Vendula.Hemzalova@arcadis.com

Ekologické hodnocení návrhu zeleně, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů, překlady.

NOVA Ph.D. kurz „Genetika interakcí rostlina – patogen“, BREEAM Associate. Člen České fytopatologické společnosti.

Ing. Martina Baštová

Ing. Martina Baštová

Sustainability consultant

+420 702 290 162

Martina.Bastova@arcadis.com

Vedení projektů a jednání s klienty, termografické měření a studie zpracovávání specializovaných kreditů, podpora GD, .

BREEAM Associate, Technik diagnostik Termografie

Ing. Michal Lipták

Ing. Michal Lipták

Sustainability consultant

+420 702 210 786

Michal.Liptak@arcadis.com

Podpora celého týmu, odpadové hospodářství, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, překlady.

BREEAM International NC Assessor, BREEAM Associate

Ing. Michaela Hronová

Ing. Michaela Hronová

Sustainability consultant

+420 702 211 068

Michaela.Hronova@arcadis.com

Podpora celého týmu, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, překlady.

BREEAM Associate

Ing. Anna Kořínková

Ing. Anna Kořínková

Sustainability consultant

+420 601 388 430

Anna.Korinkova@arcadis.com

Energetické modelování, zpracování specializovaných kreditů, překlady.

LEED AP BD+C, BREEAM Associate, WELL AP Člen US Green Building Council a Společnosti pro techniku prostředí

Ing. et Bc.Sergio G. Romero

Ing. et. Bc. Sergio G. Romero

Sustainability consultant

+420 702 212 265

Sergio.GarciaRomero@arcadis.com

Vedení projektů a jednání s klienty, zpracovávání vybraných specializovaných kreditů, modelování.

BREEAM International NC and In-Use Assessor, BREEAM Associate, BREEAM ES Assessor, WELL AP

David Semenysin MSc

David Semenysin MSc

Sustainability consultant

+420 727 899 579

David.Semenysin@arcadis.com

Energetické modely, studie denního osvětlení, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, překlady

BREEAM Associate

Michaela Agata Cejpkova BSc (Hons)

Michaela Agata Cejpkova BSc (Hons)

Sustainability consultant

+420 601 086 140

MichaelaAgata.Cejpkova@arcadis.com

Podpora celého týmu, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, překlady

BSc (Hons) Architectural technology

Ing. Kateřina Tschernosterová, MSc.

Ing. Kateřina Tschernosterová, MSc.

Sustainability consultant

Katerina.Tschernosterova@arcadis.com

Vodní hospodářství, hodnocení povodňového rizika, vyhledávání a zpracovávání materiálů a kreditů, překlady

MSc. v oboru Integrated Water Management a GIS