Představení Arcadis, divize Buildings

Arcadis Czech Republic je dynamická, multiprofesní firma založená v roce 2007. Je součástí skupiny Arcadis, jedné z nejvýznamnějších, celosvětově působících inženýrských firem, která je jejím majoritním vlastníkem. Předmětem podnikání společnosti Arcadis Czech Republic je konzultační, supervizní a inženýrská činnost, projektování a řízení stavebních projektů v oblastech inženýrských, průmyslových a občanských staveb, životního prostředí, energetiky, těžby surovin a vodního i odpadového hospodářství.

Prostřednictvím regionálních pracovišť v Brně, Ostravě, Pardubicích, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem působí Arcadis Czech Republic po celé České republice. Organizační složky Slovensko se sídlem v Bratislavě a také zde úzce spolupracuje se svou dceřinou společností GEOFOS, s.r.o. se sídlem v Žilině. Tato pracoviště nabízejí klientům operativní služby v celém spektru nabídky

Arcadis je přední mezinárodní celosvětově působící skupinou, která poskytuje služby v oblastech infrastruktury, vodního hospodářství, životního prostředí a průmyslových i občanských staveb. V současné době jsme tak jednou z 10-ti nejvýznamnějších světových konzultačních společností s více jak 19 000 zaměstnanci v 70-ti zemích světa. V rámci skupiny Arcadis působíme jako samostatně operující společnost (tzv. Op Co). Politika řízení společnosti Arcadis Czech Republic vychází z globální strategie společnosti Arcadis, podporuje dlouhodobé zvyšování výkonnosti, dosahování cílů, upevňování pozice na trhu, neustálé zlepšování a plnění všech právních a jiných požadavků.

Divize Buildinga s.r.o. zaměstnává místní i zahraniční specialisty. Vzhledem k jejich rozdílnému zaměření můžeme klientovi nabídnout tým, který přesně vyhoví jeho požadavkům. Naše kancelář poskytuje služby v oblastech projektového řízení, cenového řízení, dozory stavby, technické dozory, služby v oblasti TZB, řízení rizik a value management, certifikace BREEAM a LEED, certifikace energetické náročnosti budovy, koordinátora BOZP a technické audity.

Arcadis je držitelem certifikátů: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Certifikát

EC Harris obdrželo akreditaci APM (APM Corporate Accreditation) za program profesionálního rozvoje v oblasti Projektového řízení (Project Management Service Line professional development programme) a opakovaně bylo oceněno jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let.

Certifikát 3

Více informací naleznete na www.arcadis.com, nebo nás kontaktujte na kontaktech uvedených dále.